1 / 5
FIAT ULYSSE 1.9TD +REZERVEN MOTOR
2.600 €
Цената е фиксна
01.04.2022 23:54

Кичево

Марка:

Peugeot

Модел:

Partner

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Pezo partner 2007god 1.9hdi so perfekten motor servisiran pred 2000km odlicna prednica Zacuvano.
Mozi zamena so vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078421232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам