1 / 4
SAMSUNG A705F / A70 комплет екран со рамка (OLED)
3.600 МКД
Цената не е фиксна
28.11.2022 17:00

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

* Екраните се помали во однос на оригиналот во видлива површина но не се заприметува многу истотака имаат подобра слика и од оригиналот бидејќи се OLED.
* Fingerprint и останатите сензори можат да си функционираат нормално како кај оригиналот.
* Гратис стаклена фолија за заштита на екранот.
* Цената се однесува за само ЕКРАН, за монтажа плус 600ден.
* Бесплатна испорака за нарачки над 2000ден.

- Само екран без рамка = 3600ден.
- Екран со рамка[оригинал] = 3900ден.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Eкрани

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам