1 / 3
Продавам домашна Ракија, Rakija
150 МКД
08.08.2022 07:30

Неготино / Неготино

Испраќам по карго    

Продавам домашна ракија направена од сопствен лозов насад, без шеќер или вештачки ароми, произведена за своја душа со 49С аклохол. Стоена од 2 години па нагоре.
За поголеми количини цената е пониска.
Исто продаваме Маџун и Мастика.

Телефон за контакт 070/582-687 Јордан

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Се продава од:

Gligor
Потврден огласувач
075531496
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам