1 / 11
RANGE ROVER SPORT 3.0 d.258 ks.2012 g
1 €
08.06.2022 07:02

Делчево / Делчево

Марка:

LandRover

Модел:

Range Rover Sport

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

188 kw / 256 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

RANGE ROVER SPORT 3.0 d.258 ks.2012 god. So najvisoko nivo na oprema I mnogu socuvano so novi gumi I kompletno servisirano I registrirana so zelena karta.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам