1 / 12
Nokia Sony Alkatel Lg Samsung
15 €
12.08.2022 11:09

Кичево

Марка:

Друга марка

Модел:

Samsung Nokia Alkatel Sony

Боја:

Останато

Интерна меморија:

1,5 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Od site ima po tri parcinja,site se ispravni…
Moze zamena za nekoj poskap telefon…
Ima Nokia,Sony,Alkatel,Lg,Samsung,Sagem i Motorola…

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Private Number
Потврден огласувач
070-32-32-30
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам