1 / 9
PVC STOLARIJA /VRATI/PROZORI
По Договор
Денес 13:00

Аеродром / Скопје

INTER-ROLL
фирма со долгогодишно искуство ви нудиме професионална и навремена изработка со висок квалитет и најповолни цени.

Изработуваме и монтираме:
- PVC и алуминиумска столарија, врати, прозори, комарници, излози, огради итн.
- Сите видови на структурални и полуструктурални алуминиумски и стаклени фасади.
072 261 590 / 078 457 622

Категорија: Останато

Се продава од:

FILIP
Потврден огласувач
078457622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам