1 / 5
Миксер со пумпа
1 €
02.04.2022 12:00

Кочани / Кочани

Се продавам миксер со пумпа.Година на производство 2006 г.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
075216670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам