1 / 6
KAWASAKI ER6N 650cc
3.400 €
Цената е фиксна
25.06.2022 10:11

Битола / Битола

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2007

Модел:

ER6N ER6-N ER6 N

Километри:

30000

Domakinski vozen i odrzuvan
napraven servis
-maslo
-maslen filter
-svekici NGK
-zvezdi i lanec
-gumi
-Nov akumulator

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Tomce
Потврден огласувач
075 229599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам