1 / 12
Oprema za mesara
1 €
02.04.2022 12:26

Неготино / Неготино

Masini za prerabotka na meso
- spric racen I elektricen (35kg)
- cingeli
- vakumerka
- panj za meso inox
- masina za pleskavici
- masa inox
- stapovi aluminiumski za pusnica
- injektor za meso so 8 igli
- Kolicki za meso za pusnica

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава / Можна е замена од:

Atanas
Потврден огласувач
075352273
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам