1 / 3
Се продаваат палети
180 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.09.2022 12:42

Неготино / Неготино

Се продаваат палети 120x80 , во добра состојба , како нови .

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Лазар
Потврден огласувач
076444715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам