1 / 4
Gumi letni sava 245/70/16 za gjip
300 €
30.11.2022 21:26

Гостивар / Гостивар

Gumi sava 245/70/16 za gjip novi lani kupeni 31 000 denari vozeni se samo tri meseci

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Novica
Потврден огласувач
070892906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам