1 / 12
KEF T27, HECO, KIRKSAETAR-PEERLESS, MAGNAT, MONITOR AUDIO
1 €
27.08.2022 14:03

Скопје Центар / Скопје

ЛЕГЕНДАРЕН КЕФОВ ТВИТЕР ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, СЕ ВГРАДУВАЛ ВО ROGERS 3/5, KEF 101 И МНОГУ ДРУГУ ЛЕГЕНДАРНИ ЗВУЧНИЦИ ЦЕНА= 80eu.= ПРОДАДЕНИ=
HECO ГЕРМАНСКИ ТВИТЕР = 35eu.
KIRKSAETAR-PEERLESS =35eu.=ПРОДАДЕН=
MAGNAT ГЕРМАНСКИ ТВИТЕР = 40eu.
MONITOR AUDIO SAMO EDEN = 15eu.=ПРОДАДЕН=
TVITER BEZ OZNAKI = 20eu.=ПРОДАДЕНИ=
СИТЕ ТВИТЕРИ СЕ ИСРАВНИ НЕПОПРАВАНИ.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
077595044
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам