1 / 12
FOCAL UTOPIA, RCF, BOSE
1 €
27.08.2022 14:04

Скопје Центар / Скопје

FOCAL UTOPIA ИМЕТО НА ЗВУЧНИКОТ СЕ КАЖУВА ЦЕНА НАМАЛЕНО ОД 250eu НА 200eu.=ПРОДАДЕНИ=
RCF ИТАЛИЈАНСКИ ЗВУЧНИК СО МЕМБРАНА ОД КЕВЛАР ЦЕНА = 45eu.
BOSE АМЕРИЧКИ ЗВУЧНИК, КОЛКУ МИ Е МЕНЕ ПОЗНАТО БИЛ ВГРАДУВАН ВО BOSE SERIA 802 ЦЕНА=45eu.
AUDAX AVANT X1/Y30, ФРАНЦУСКИ ЗВУЧНИЦИ ОД РЕНОМИРАНА ФИРМА AUDAX , СО КЕВЛАР МЕМБРАНА = 45eu.
СИТЕ ЗВУЧНИЦИ СЕ ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА НЕПОПРАВАНИ.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
077595044
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам