1 / 11
Opel astra h 2005
1 €
01.07.2022 10:01

Гостивар / Гостивар

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

OPEL ASTRA H 1.4
CENA PO DOGOVOR

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Bojan
Потврден огласувач
78375556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам