1 / 5
MERCEDES BENZ 12-17 (1978)
По Договор
25.06.2022 02:47

Ресен

- ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА
- РЕГИСТРИРАН ДО ЈАНУАРИ 2023
- НОВИ 6 ГУМИ

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Живко
Потврден огласувач
076 710 885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам