1 / 3
DRVENI BURINJA
1 €
26.05.2022 11:27

Јегуновце / Тетово

Se prodavaat dve drveni bochvi (burinja) od 250L i 200L vo ispravna sostojba a moze i za ukras

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
078 402 514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам