1 / 1
Фискална каса Вардарец
4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.03.2023 13:42

Неготино / Неготино

Се продава фискална каса Вардарец , во исправна состојба .

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Лазар
Потврден огласувач
076444715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам