1 / 4
Led Sijalici T10,T5
50 МКД
18.08.2022 20:35

Кичево

Se prodavaat led sijalici so kristalno bela boja za:pozicija,enterier,shal tabla,klima,tablici i ostanato.Cena od 50-80 denari parce zavisno od modelot.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Се продава од:

M
Потврден огласувач
070 39 49 19
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам