1 / 8
Puma trenerki M/L
3.500 МКД
17.01.2023 16:22

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Тренерки

Големина:

M

Боја:

Темно сина

Trenerkite se original, novi, ne otpakuvani, naracani od ASOS.

Gorniot del e broj M, a dolniot L.

Moze da gi vidite na slednite linkovi:

https://www.asos.com/puma/puma-essentials-small-logo-slim-joggers-in-navy/prd/23817360

https://www.asos.com/puma/puma-essentials-small-logo-hoodie-in-navy/prd/23816970?xaffid=25379&r=1

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

......
Потврден огласувач
071 249 959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам