1 / 7
Se prodava Scania
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2022 21:45

Битола / Битола

Skanija 420 hpi 2004 kiper sistem retarder klima vebasto gumi 100%. Koplet so se kiperka. Registrirani cela godina. Mozi zamena za volvo 078453255 Ace

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Vlade
Потврден огласувач
070269408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам