1 / 5
Raftovi / klima
55.000 МКД
60.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 00:30

Тетово / Тетово

335 x 226 x 50
343 x 226 x 50
230 x 226 x 50
200 x 170 x 100

Moze i zamena
Tel 070 263 273

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава / Можна е замена од:

Igor
Потврден огласувач
078263273 070263273
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам