1 / 12
AUDI Q5 2.0 170hp Quattro
16.000 €
Цената не е фиксна
17.08.2022 11:03

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Audi

Модел:

Q 5

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e so full oprema so realni 175.000km,redovno servisirana i odrzuvana.Napraven golem i mal servis.So 2 para bandazi so novi gumi.Kolata e extra socuvana.Od oprema poseduva:
⚪️Komandi na volan
⚪️Navigacija
⚪️Bluetooth
⚪️Parking Senzori
⚪️Avtomatski Dolgi Svetla
⚪️Kozni Sedista
⚪️Dvozonska Klima
⚪️Led Bi Xenon Napred
⚪️Led Svetla Pozadi
⚪️Down Hill Asisst
⚪️Auto HoldКатегорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kiko
Потврден огласувач
077589654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам