1 / 5
Vw t5 1.9 tdi 2009god
8.500 €
02.04.2022 19:37

Кичево

Registrirano 16.9.2022
Servisirano
290.000 km servisna kniga
Bez zameni
072716111

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Meriton
Потврден огласувач
072716111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам