1 / 6
Ford escort
900 €
02.04.2022 19:37

Демир Хисар

Марка:

Ford

Модел:

Escort

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Возилото е во одлична состојба. Редовно сервисирано.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070395984
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам