1 / 3
Ултразвучен уред за бркање штетници глувци лебарки комарци
300 МКД
Цената не е фиксна
24.05.2022 19:23

Битола / БитолаПовеќе информации на линкот:

https://www.united-electronics.gr/product.asp?catid=738&title=united-pr-2604-ηλεκτρονικό-απωθητικό-εντόμωντρωκτικών-με-υπερήχους

https://www.skroutz.gr/s/4963700/United-Συσκευή-Υπερήχων-Απώθησης-Τρωκτικών-PR-2604.html

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Tina
Потврден огласувач
070395175
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам