1 / 3
RENO 5 DELOVI
1 €
26.01.2023 16:40

Македонски Брод

Марка:

Renault

Модел:

R 5

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

43 kw / 58 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

se sto vi treba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polovniavtodelovi
Потврден огласувач
077390555 072311075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам