1 / 3
Relaksator skoro nov
3.500 МКД
02.04.2022 22:24

Велес / Велес

Испраќам по карго    

se prodava relaksatro kupen pred 2 meseca, koristen e mnogu malce.
1. Raboti na struja i na baterii,
2. Ima 4 nivoa na lulanje
3. ima tajmer za lulanje
4. i cetiri muzicki melodii za bebe
5. nosivos do 10kg

kupen e nov od liberta 4800denara, polska marka. za poveke informacii na telefon ili na viber

moze da se isprati po kargo bilo kade

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Се продава од:

Ruzica
Потврден огласувач
072209221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам