1 / 3
tenda Tenda
4.000 МКД
Цената е фиксна
30.11.2022 08:26

Кисела Вода / Скопје

Prodavam poliesterski kapaci kocka so dimenzii 215x215 santimi za letnikovec itd 4000 denari i ja namaliv cenata ovie se posledni za pogolema kolicina moze popust za 1 komad ovaa e fiksna cena.079 231-755

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава / Можна е замена од:

Prodavac
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам