1 / 2
Машки кондури
1.800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.06.2022 19:44

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам нови кожни машки кондури бр.42.

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за чевли

Се продава од:

@@@
Потврден огласувач
071326985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам