1 / 5
Prikolica za gubre
1 €
Цената не е фиксна
16.04.2022 08:53

Виница / Виница

Se prodava prikolica za gubre vo ispravna sostojba, moze da se vidi vo sekoe vreme.
Kontakt 077653987 Nikola

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
076669631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам