1 / 1
laser Makita sk 104
8.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.10.2022 08:14

Битола / Битола

Laserot e vo ispravna sostojba moze da se proveri ima 6 meseci garancija se prodava zosto nemam potreba od nego

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Борче
Потврден огласувач
075973052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам