1 / 12
Ducati Multistrada 1100 kubik 2007 Patnicko
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.06.2022 13:59

Струга / Струга

Марка:

Ducati

Вид:

Туринг

Година:

2007

Модел:

Multistrada 1100

Километри:

20000

Ducati 1100 kubik Multistrada Patnicko
SERVISIRAN KOMPLET SPREMNAT ZA SEZONA
Na Mnogu dobra sostojba
Registriran na Mk Tablici
Mozhe i Zamena za Kolla so moja doplata
Inf 071211399

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Fitim Ramo
Потврден огласувач
071211399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам