1 / 12
CANNONDALE RIZE
670 МКД
Цената е фиксна
15.01.2023 19:45

Кочани / Кочани

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Full suspension, ekstra sostojba,opremata se gkeda na slikite,vozdusna vila napred nazad,poveke info na viber 078 291 155, cenata e fiksna,

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Стојан
Потврден огласувач
078291155
Испрати Е-маил до огласувачот

E BIKE KALKHOFF VELOSIPED

900 МКД

ROCK MASHINA VELOSIPED

150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам