1 / 1
МИЈАЛНИК
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 07:33

Охрид / Охрид

Одлично сочуван со висок квалитет лесен за монтажа.Можност за испорака по брза пошта.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Мијалници

Се продава / Можна е замена од:

Огласувач
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам