1 / 10
Ugostitelska oprema,skari lavaboa,sporeti,fritezi,кујни
По Договор
03.04.2022 15:43

Илинден / Скопје

Производство на професионална опрема за угостителство:
- плински печки,
- плински шпорети,
- фритези,
- палачинкари,
- разни скари; водена пареа, жар, со плотни
- горилници,
- плински разводни комори,
- вентилациски хауби,
- месарски пањови,
- сталажи,
- лавабоа
- работни маси,
- иноксни колички,
- подвижни сталажи за тепсии,
- како и цели кујни од инокс.
Исто така вршиме и сервис на истите во вашите ресторани.

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Ресторани

Се продава од:

Valentino
Потврден огласувач
075330636
Испрати Е-маил до огласувачот

Servis na plinska ugostitelska oprema, skari,sporeti,plin

0 €

Ugostitelska oprema, skari,pecki,sporeti,masi,kujni,inoks

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам