1 / 2
Се продава куќа.
1 €
14.06.2022 09:53

Демир Хисар

Број на соби:

5

Квадратура:

69 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

322 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1970

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Маршал Тито

Се продава

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076654034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам