1 / 3
Biro
По Договор
13.06.2022 17:13

Ѓорче Петров / Скопје

Биро од иверка, со плоча дебелина 30 мм.
Димензии: 97цм(со страници)×55цм×75цм
Добро сочувано.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

Анче
Потврден огласувач
078299212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам