Deloven prostor
1 €
Цената не е фиксна
27.07.2022 08:11

Штип / Штип

Квадратура:

1000 m²

Se izdava deloven prostor vo naselba Zeleznicka vo Stip, poranesen magacin na Euromarket so povrsina od 1000 m2
Pogoden i za magacin i za proizvodstvo

GEORGI 078 322 361

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077810360
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам