1 / 2
DETSKO BIRO !
1.500 МКД
25.06.2022 14:15

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam detsko biro socuvano e so dimenzii;
Sirina; 96cm
Dolzina; 61cm
Visina; 75cm

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

...
Потврден огласувач
072223643
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам