1 / 6
Motokultivator IMT 506
1 €
09.02.2023 13:53

Радовиш / Радовиш

Se prodava motokultivator IMT 506 vo odlicna sostojba so dve frezi i plug
Informacii na 071-253-519
071-253-519
071-253-519

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

mite
Потврден огласувач
078408549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам