1 / 1
Lekuvanje na varikozni veni
1.000 МКД
19.05.2022 08:35

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Lasersko lekuvanje na varikozni veni. Vidlivi rezultati posle 6tiot tretman.

Категорија: Услуги, Сервисери / Нови Технологии

Се продава од:

Ana
Потврден огласувач
075 291 336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам