1 / 1
Ракија / Rakija
300 МКД
24.07.2022 22:06

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Се продава ракија со двојна дестилација зреена 3 години во дабови буриња. Наменета за посебни пригоди и свечености. Праќаме по карго
Dimitar 071518397

Категорија: Останато

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
071518397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам