Стан одма до паркот на Чаир
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.08.2022 19:21

Чаир / Скопје

Број на соби:

2,5

Квадратура:

93 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ул Крсте Асенов БР: 6-2/1 Чаир

Се продава стан одма до паркот на Чаир. Станот е на приземје и има паркинг места, своја посебна канализација + подрум.
Станот може исто така да се користи како деловен простор доколку се сака.
Станот може да се види било кое време. За повеќе информации јавете се на +38970744132

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

Ahmet
Потврден огласувач
70744132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам