1 / 5
STOLICI, BIROA, FOTELJI I DRUGO
По Договор
04.04.2022 00:15

Аеродром / Скопје

1. GARNITURA ZA TARASA I DVOR, 4 STOLCINJA I MASA OD BUKOVO DRVO ___ 9000 DENARI

2. EKSKLUZIVEN KANCELARISKI NAMESTAJ:
* 2 MASIVNI BIROA
* VITRINA ( 2,40 x 40 x 120 )
* GOLEM FIJOKAR
* 2 ZIDNI POLICI
SE KOMPLET______ 20000 denari


3. DVE FOTELJI - SKY ____ 2500 denari ( edna)4. KANCELARISKI STOLCINJA
* 10 KOMADA X 750 denari = 7500 denara
* ILI CENA PO PARCE ____ 800 denara

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
070355131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам