1 / 9
ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН стан во Центар !
300 €
07.02.2023 13:32

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

75 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Дарма Дома издава ОДЛИЧЕН стан во Центар, кај Јос и Броз, поседува 75м 2, дневна и 2 спални, се издава ПРАЗЕН , со клима, реновиран комплет, балкон, бања, греење на парно, вселив од 15 февруари...

ЦЕНА-300 евра

шифра 26433

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

 

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

 Скопје  

 

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Потврден огласувач
078/219-508
Испрати Е-маил до огласувачот

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче !

250 €

ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Центар !

400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам