1 / 12
BMW E90 2.0D LCI FACELIFT EURO5
8.200 €
8.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2022 12:49

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

-NOV UVOZ OD GERMANIJU

-PLATENO SVE + REGISTRACIA 1 GODINA

-BMW E90 LCI FACELIFT 318D 2.0

-105KW/143PS

-2008 GODINA (U KNISKA)

-A TEST FOLII

-SEDISTE SO GREENJE

-SENZORI ZA DOZD

-TEMPOMAT

-BIXENON

-AUTOMATIK SVETLI (DOLGITE)

-BANDAZI 16KI SO NOVI GUMI 2021GODINA

-START STOP

-2 KLUCA

-PARKING SENZORI

-SERVISIRANO

-BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Arsim
Потврден огласувач
070631673
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам