1 / 3
Се продава викен куќа
25.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 13:37

Битола / Битола

Квадратура:

46 m²

Број на соби:

4

Греење:

Дрва

Наместена:

Не

Се продава викенд куќа со дозвола, се наоѓа помеѓу два главни патови во атарот на с.Крклино веднаш над трафостаницата на излезот од Битола
Има вода и струја
КП 1793/2 и 1793/3

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Pande
Потврден огласувач
076225310
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам