1 / 4
Работник на машина
20.000 МКД
04.04.2022 11:36

Дебарца / Охрид

Категорија:

Производство, Индустриски професии

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Се бара работник на машина за сечење природен камен - травертин.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
075426631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам