1 / 6
Nov Profi dres
30 €
07.04.2022 11:48

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nov velosipedski dres
Belgiski brend Jarface
Vrven kvalitet, Pro Cut
Cena 30 evra
Imam i druga velosipedska oprema
Povekje informacii na 078432194

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078432194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам