1 / 3
pecatene plocki toalet , печатење плоцки тоалет
200 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.05.2022 12:14

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

PECATIME NA ALUMINIUM OZNAKI , NATPISI , LOGOA ZA NA VRATI , FIRMI , PEHARI , PLAKETI
SE STO KE ZAMISLITE , MOZE I KOLOR
NEOGRANICENA TRAJNOST
CENA OD 200 DEN NAGORE
ZA KOLICINA POVEKE OD 10 MOZE DOGOVOR POPUST

Категорија: Услуги, Сервисери / Печатници, Медиуми / Останато

Се продава од:

pero
11 oktomvri 18
Потврден огласувач
070268335 070233321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам